دانلود فیلم نگهبانان کهکشان 3 Guardians of the Galaxy Vol. 3 2023 دوبله فارسی

کارگردان James Gunn
بازیگران Bradley Cooper, Chris Pratt, Chukwudi Iwuji
امتیاز 8.3

خلاصه داستان

پیتر کویل که هنوز از دست دادن گامورا به خود می پیچد، تیمش را جمع می کند تا از کیهان و یکی از خودشان دفاع کند - ماموریتی که در صورت عدم موفقیت می تواند به معنای پایان نگهبانان باشد.

لینک های دانلود

تایکا وایتیتی، کارگردان Thor: Ragnarok (2017) پس از اخراج موقت جیمز گان از پروژه، شایعات زیادی مبنی بر اینکه جیمز گان کارگردانی را به عهده خواهد گرفت وجود داشت. با این حال، وایتیتی تصریح کرد که این گزینه هرگز برای او روی میز نبوده و مدعی شد که “اینها فیلم های جیمز هستند. [این] مانند رفتن به خانه کسی و گفتن “هی، من بابای جدیدت هستم، و این است.”

نگهبانان کهکشان 3 Guardians of the Galaxy Vol. 3 2023 سی و دومین فیلم از دنیای سینمایی مارول و سوم فیلم از سری نگهبانان کهکشان است که محبوبیت زیادی بین طرفداران فیلم های قهرمانی دارد. سری سوم از نگهبانان کهکشان بلافاصله بعد از اکران در سنماها از تماشاگران خود نمره A را دریافت کرد. علاوه بر تماشگران منتقدان نیز استقبال خوبی از این فیلم داشتند و نگهبانان کهکشان 3 نظرات مثبت زیادی را دریافت کرده است. منتقدان معتقدند این فیلم یکی از موفقیت های مارول است زیرا هم کمدی خوبی دارد و هم درام خوبی را در خود جای داده است.

محتوا بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *