دانلود سریال برف سیاه Black Snow 2023 زیرنویس فارسی

کارگردان Matthew Saville ، Sian Davies
بازیگران Fraser Anderson ، Jimi Bani ، Lucy Bell
امتیاز 7.4

در سال 1995 ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره نشین دریای جنوبی استرالیا ایزابل را ویران کرد. پرونده هیچوقت حل نشد قاتل هیچوقت پیدا نشد . در سال 2020، عملیات...

لینک های دانلود

Black Snow

سریال برف سیاه 2023 با بازی کینگ رنگار ساخت کشور استرالیا است. این سریال در ژانری جنایی است وستارگانی چون  Alexander England و Erik Thomson ایفای نقش می کنند.این مینی سریال در سال 2023 اکران شد و پس از اکران توانست نظرات مثبت زیادی از سوی مخاطبان و منتقدان جلب کند.شما عزیران با دانلود مینی سریال Black Snow به تماشای این سریال زیبا بنشینید.

خلاصه داستان مینی سریال برف سیاه

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. پرونده فراموش می شود تا 25 سال بعد که کپسول باز می شود و نامه ای از ایزابل کشف می شود که نور جدیدی در مورد مرگ او می افکند. تحقیقات دوباره از سر گرفته می شود. و گروهبان کارآگاه جیمز کورمک برای شروع جستجوی یک قاتل به اشفورد می رسد به محض ورود به اداره پلیس در شهر اشفورد، کارآگاه کورمک با گروهبان ارشد محلی  آشنا می‌شود که مشخص است چندان از آمدن نیرویی از بیرون راضی نیست اما او در بیشتر مواقع همکار می‌کند. خواهر ایزابل، هیزل تمایلی به باز کردن زخم‌های کهنه ندارد، در حالی که خانواده مذهبی او از جمله پدر کشیشش جو هنوز با قتل ایزابل کنار نیامده‌اند و پس از پیدا شدن کپسول دچار احساسات پیچیده‌ای شده‌اند. به مناسبت ۱۰۰ سالگی مدرسه محلی، مراسم کپسول زمان از دانش‌آموزان سابق استقبال می‌کند تا چیزهایی را که دفن کرده بودند بازیابی کنند (یک نوار صوتی، یک نسخه VHS از فیلم تلما و لوئیز) و آنچه را که برای آینده پیش‌بینی‌ کرده بودند به اشتراک بگذارند. در این میان نوشته‌ای مرموز از ایزابل نیز پیدا می‌شود: «من پیش‌بینی می‌کنم که در سال ۲۰۱۹ اشفورد هنوز پر از گرگ‌هایی باشد که خود را به عنوان دوست معرفی می‌کنند.» او اضافه می‌کند که این افراد از بدبختی دیگران تغذیه می‌کنند و قسم می‌خورد که دستشان را رو خواهد کرد البته اگر آن‌ها زودتر کلکش را نکنند. ماموران این پیام را به احساسات دوران نوجوانی ایزابل ربط می‌دهند و جدی نمی‌گیرند. اما پس از مدتی، افشاگری‌هایی مهم نشان می‌دهند که قاتل ایزابل اهل اشفورد است و آن‌طور که قبلاً فکر می‌کردند، قاتل یک فرد خارجی نیست.بی تردید مینی سریال برف سیاه می تواند یکی از گزینه های شما برای دانلود سریال خارجی باشد.

نقد و بررسی مینی سریال برف سیاه

داستان برف سیاه یک سریال شش قسمتی است که حول کشف یک کپسول زمان می چرخد که سرنخی از یک قتل طولانی است که در طول 25 سال حل نشده است. این سریال یک درام گیرا و جذاب است که تلاش می کند تا تمام اسرار پیرامون جامعه مرموز و منزوی اشفورد در کوئینزلد شمالی را اشکار کند.این شهر، با پیوند های عمیق با جامعه جزیره نشینان، دریای جنوبی استرالیا، با از دست دادن ایزابل بیکر ویران شد. همانطور که شش اپیزود ایزابل سرگرم کننده و دوستانه بود و احساس عدالت قوی داشت.او به جامعه و فرهنگ ساکنان جزیره دریای جنوبی استرالیا احترام می گذاشت.او در مورد آینده اش هیجان زده بود و با یک سفر جاده ای با بهترین دوستش شروع کرد ولی با اتفاقاتی که برایش رقم خورد هرگز نتوانست به آن ادامه دهد.برف سیاه تمام اصول یک درام محلی معتبر را دارد.این مینی سریال با بازی قوی ستارگانش توانست از محبوبیت بالایی برخوردار شود.این مجموعه تاریخ جامعه جزیره نشینان استرالیای جنوبی جزیره ای در کوئینزلند را به گونه ای بررسی می کند که نظیرش تاکنون ساخته نشده بود.با دانلود سریال ویلو و تماشای آن در کنار ما باشید. قسمت دوم سریال Black Snow به عنوان آن اشاره می‌کند. ما ایزابل را می‌بینیم که دارد به پنجره پشت بام نگاه می‌کند، جایی که خاکستر حاصل از سوختن نیشکر مانند بارانی سورئال می‌بارد. چیزهایی که از آسمان می‌بارند راهی عالی برای افزایش تنش یا ایجاد تغییر در اتمسفر اثر هنری هستند. بدون شک باران رایج‌ ترین آن است که اغلب برای احساسی کردن، برانگیختن مالیخولیا یا به عنوان نماد پاکسازی و تولد دوباره استفاده می‌شود. به تصویر کشیدن نقطه‌ ای بدون بازگشت. جایی که در آن درام وارد سطح شدید‌تری می‌شود.از نکات مثبت دیگر فیلم می توان به نقش افرینی بازیگران برجسته فیلم اشاره کرد برای مثال بلکمن کورووا در نقش ایزابل درخشان است . بانی در نقش پدر مذهبی او، هم بسیار حرفه ای دیده می شود. از دیگر بازیگران این اثر می‌توان به مالی فتنونا در نقش جوانی هیزل و زیگی رامو که در خلق موسیقی متن نیز نقش داشت در نقش ازکیل، کارگری مرموز که از وانواتو بازدید می‌کرد، اشاره کرد. در طول سریال، انرژی عجیب و غریب فیمل انگار از دنیای دیگری آمده، انگار که این شخصیت بین هوشیاری و خواب گیر کرده است. ایفای نقش او به عنوان یک کارآگاه کاملاً قانع کننده و جذاب است. در جایی همان اوایل سریال این نقد تمام شش قسمت را در برمی‌گیرد. بیننده می‌تواند حدس بزند که چه کسی یا چه کسانی می‌توانند در این ماجرا نقش داشته باشند. به نوعی فهرستی از مظنونین مشخص می‌شود. این نقدی بر منفی بودن این اتفاق نیست. چنین چیزی بخشی از قالب این سریال است. اینکه بیننده دنبال قاتل بگردد بخشی از هیجان و جذابیت چنین آثاری است اینکه داستان سریال بتواند مخاطب را درگیر خود کند یکی از نقاط قوت فیلم است.در ادامه با دانلود سریال ویچر با ما همراه باشید.

فیلم جنایی

فیلم های جنایی (به انگلیسی: crime film) نام نوعی از ژانرهای سینمایی است. فیلمی که در آن جستجوی شخصیت اصلی فیلم، که معمولاً کارآگاه یا مأمور پلیس یا روزنامه نگار یا وکیل است، به افشای اسرار یک جنایت منتهی می شود. این فیلم ها به تاریخچه های واقعی جنایت ها، یا اقتباس از داستان های جنایی تبهکاران و جنایتکاران مافیا و… می پردازند. اکثر این گونه فیلم ها درجهٔ سنیِ R (افراد زیر ۱۷ سال باید به همراه والدین یا یک بزرگتر از خود فیلم را تماشا کنند) گرفته اند.یکی دیگر از فیلم های پیشنهادی ما برای شما دانلود سریال ترکی برادر و خواهرانم است با تماشای آن نهایت لذت را ببرید.

فیلم های جنایی دلهره آور: این فیلم ها اکثراً با قالب اکشن آمیخته شده اند و جهت به هیجان آوردن تماشاگر مناسب تماشا هستند. 

فیلم های جنایی ترسناک: این فیلم ها فیلم هایی با داستان های جنایی هستند که با ژانر ترسناک (فراتر از دلهره آور) آمیخته شده اند.

فیلم های نوآر: فیلم های جنایی که در دهه های ۱۹۴۰ تا ۱۹۷۰ را شامل می شدند.

فیلم های mob: این گونه فیلم های گنگستری اصیل هستند که نوعی دستگاه مافیا را شامل می شوند. بسیاری از آنها جنبهٔ اقتباسی دارند. مانند آثار تحسین شده ای.

فیلم های جنایی حقیقی: این فیلم های براساس حوادث واقعی ساخته شده اند..

فیلم های دربارهٔ دزدی: فیلم هایی هستند که بر اساس حوادث قبل و بعد از سرقت های جنایی، خواه چه حقیقی و چه خیالی 

فیلم های کارآگاهی : این فیلم ها که شخصیت های اول آنها معمولاً کارآگاهان و پلیس ها هستند دربارهٔ حل کردن یک معما هستند و اغلب اوقات تماشاگر با آنها همراه هستند. 

معرفی بازیگران مینی سریال برف سیاه

سریال برف سیاه بازیگران فوق العاده ای دارد.این فیلم شامل

تراویس فیمل در نقش کورمک:تراویس فیمل (متولد 15 ژانویه 1979) هنرپیشه و مدل پیشین استرالیایی است. او را بیشتر به عنوان مدل سابق کلوین کلاین و برای ایفای نقش راگنار لودبروک در مجموعهٔ تلویزیونی وایکینگ‌ها که از شبکهٔ هیستوری پخش می‌شود، می‌شناسند.شخصیت راگنار لثبروک با هنرپیشگی تراویس فیمل در مجموعه وایکینگ‌ها تبدیل به یکی از به ‌یا دماندنی‌ ترین شخصیت‌ها در تاریخ شبکه هیستوری آمریکا شد. هنرپیشگی فیمل در مجموعه وایکینگ‌ها تا حدی درخشان بود که شخصیت راگنار لودبروک را برای شبکه هیستوری به یک نماد تبدیل کرد. بازی او باعث شد مجموعه وایکینگ‌ها در جایگاه خاصی میان بینندگانِ سریال‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی جهان قرار گیرد.همچنین وی نقش اصلی فیلم حماسی فانتزی وارکرفت بود که در سال ۲۰۱۶ اکران شد و به موفقیت چشمگیری دست پیدا کرد و توانست ۴۳۹ میلیون دلار بفروشد.

تراویس فیمل بیست و دومین بازیگر شخصیتِ داستانی تارزان در سینما و تلویزیون است و در سال ۲۰۰۳ میلادی در مجموعهٔ تلویزیونی تارزان در این نقش ظاهر شد.از دیگر نقش آفرینی های تروایس فیمل می توان به نقش کورمک در مینی سریال برف سیاه اشاره کرد.

بروک ساچول در کلوئی والکات: بروک کریت ساچول متولد 1980 بازیگر،مدل و سنخنگوی محیط زیست استرالیایی است از اثار درخشان او می توان به مینی سریال برف سیاه در نقش کلوئی والکات اشاره کرد.

و همچنین تالیا بلکمن کورووا در نقش ایزابل بیکر، جماسون پارو در نقش هیزل به عنوان شخصیت های اصلی 

و دیگر بازیگران عبارتند از :راب کارلتون در نقش ویکتور بیانچی،اریک تامسون در نقش رانکین، الکساندر انگلستان در نقش آنتون بیانچی، لی جونز در نقش هکتور فورد، آنتونی جی شارپ در نقش بیلی هاپکینز، کیم گینگل در نقش ترنر.

مینی سریال

مینی‌سریال، سریال کوتاه یا مجموعهٔ کوتاه (Miniseries) به سریالی گفته می‌شود که حدود ۱۰ قسمت یا کمتر دارد و عموماً داستانش در همان یک فصل خاتمه می‌یاید. نخستین مینی ‌سریال‌ها در حدود دههٔ ۱۹۶۰ میلادی در آمریکا شکل گرفتند که از طرف شبکهٔ ای ‌بی‌ سی مجموعهٔ «ظهور و سقوط رایش سوم» با عنوان «مینی‌سریال» پخش گردید.

کلام آخر

مینی سریال برف سیاه یکی از بهترین اثار جنایی است شما می توانید با دانلود مینی سریال برف سیاه با دوبله فارسی به تماشای این شاهکار جنایی بنشینید. یکی دیگر از فیلم هایی که پیشنهاد می کنم حتما تماشا کنید دانلود سریال ونزدی با تماشای این فیلم کنار دوستانتان اوقات خوبی را سپری کنید.

 

محتوا بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *