دانلود فیلم سریع و خشن 10 Fast X 2023 دوبله فارسی

کارگردان Louis Leterrier
بازیگران Jason Statham, Michelle Rodriguez, Vin Diesel
امتیاز 6.3

خلاصه داستان

دام تورتو و خانواده اش هدف پسر انتقام جو هرنان ریس، سلطان مواد مخدر قرار می گیرند.

لینک های دانلود

فیلم سریع و خشن 10 فیلمی است که نه تنها در طول داستان خود مستقیما به فیلم عظیم و پرطرفدار Fast Five مرتبط است بلکه دائما در حال اشاره به فیلم های دیگر این مجموعه بصورت اشاره مستقیم و یا غیر مستقیم مانند فیلم Fast & Furious 6 , Furious 7و The Fate of the Furious است. شباهت های زیاد و داستان مشابه و قابل حدس این فیلم با سایر فیلم های قبلی یک آشنایی مایوسانه و نا امیدکننده را برای بیننده رقم میزند. طبق گزارش ها فیلم فست ایکس شروع یک سه گانه جدید است که کل مجموعه را به پایان می رساند پس بیایید هنوز امیدوار باشیم که دو فیلم بعدی این سه گانه راضی کننده و موفق ظاهر شوند و حداقل ایده جدیدی برای ارائه به مخاطبان داشته باشند.

شاید با خود بگویید که این روش و شیوه کارگردان لوئیس لتریر در مواجه با شخصیت های و صحنه های آغازین فیل باشد اما باید بگوییم که صحنه های آغازین سریع و خشن 10  از بدترین صحنه های هر ده فیلم است و شامل مجموعه ای از گفتگوها درباره خانواده ، میراث و دیگر موضوعات تکراری فیلم های سریع و خشن. فیلم فست ایکس Fast X 2023 با تغییر کاربری یکی از معروف ترین صحنه های مجموعه Fast Five آغاز می شود و فقط یک موموآی پیر شده را وارد اکشنی می کند که بعدا تماشاگران ان را به یاد بیاورند.

Fast x زمانی که دانته ریس موموآ برنامه خود را برای شکنجه دام و خانواده عزیزش آغاز می کند بنظر می رسد که بهتر شود و البته کمی بهبود هم میابد. دانته بار ها میگوید که نمی خواهد دام را بکشد او می خواهد او را شکنجه دهد و رنج او را ببیند. این ظاهرا مستلزم چیدن طرحی مفصل است که پس از انفجار یک بمب در پایتخت ایتالیا باند را به عنوان تروریست معرفی کند. رومن و تج و رمزی و هان به لندن فرار می کنند و البته در آنجا با شاو برخورد می کنند. لتی در نهایت اسیر می شود و فقط دختر آقای هیچ کس و سایفر می توانند او را بیرون بیاورند و این خلاصه ی شلوغ حتی شامل جان سینا جوردانا بروستر و هلن میرن هم می شود. این یک مسابقه شلوغ خیابانی برای یک فیلم پرفروش است و با این حال به همه این چهره ها فرصت خیلی کمی داده می شود.

 

محتوا بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *