دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی آنسوی دنیای عنکبوتی SpiderMan Across the SpiderVerse 2023 زیرنویس فارسی چسبیده

امتیاز 8.9

خلاصه داستان

فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 در سال 2022 اکران میشود و دنبالهی مستقیمی به Spider-Man: Into the Spider-Verse خواهد بود. مرد عنکبوتی دیگری از خط زمانی مربوط به آینده، وارد داستان میشود و ...

مشاهده لینک ها تنها با آیپی ایران امکان پذیر است. لطفا VPN خود را خاموش کنید

انیمیشن مرد عنکبوتی در میان دنیای عنکبوتی Spider-Man: Across the SpiderVerse 2023 تنها چند روز بعد از اکران مورد توجه بسیار زیاد منتقدان و تماشاگران قرار گرفت. قسمت اول این انیمیشن «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» (Into the Spider-Verse) نام داشت که در سال 2018 منتشر شد. ورایتی می گوید:”آن‌ها موفق شده‌اند. انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی 2 تنها داستان مایلز مورالز را گسترش نمی‌دهد، بلکه داستان را به قلمروهای تازه‌ای از شگفت‌انگیز بودن می‌برد. در واقع یک مکمل عالی برای فیلم اول و به همان اندازه طرفداران را هیجان‌زده می‌کند.” و نمره 100 از 100 را به این سری می دهد.

یکی از جنبه‌های بسیار چشم نواز و برجسته این فیلم انیمیشن نفس گیر آن است. رنگ‌های پر جنب و جوش، جلوه‌های بصری پویا، و سبک هنری نوآورانه، Spider-Verse را به گونه‌ای زنده می‌کند که هم آشنا و هم نوآورانه به نظر می‌رسد. توجه به جزئیات و رنگ ها در هر فریم این انیمیشن قابل توجه می باشد و تجربه‌ای بسیار جذاب و گیرا بصری ایجاد می‌کند که دائماً مخاطب را شگفت زده و خوشحال می‌کند. اکنون باید منتظر بود و دید که این انیمیشن با گذشت زمان تا چه حد در اوج باقی خواهد ماند.

محتوا بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *