دانلود سریال آخرین پادشاهی The Last Kingdom زیرنویس فارسی چسبیده

بازیگران Alexander Dreymon, Eliza Butterworth, Ian Hart
امتیاز 8.4

خلاصه داستان

دانلود سریال آخرین پادشاهی ، محصول ۲۰۱5 کشور انگلیس است، این سریال داستان مردی جوان به نام اوترد را روایت میکند که در طول حمله‌ی وایکینگ‌ها به بریتانیا در کودکی پدرش را از دست می‌دهد و خود به اسارت گرفته می‌شود. اما او پس از مدتی توسط یکی از فرماندهان وایکینگ‌ها آزاد گشته و به فرزندخواندگی پذیرفته می‌شود. رفتار مناسب اعضای این خانواده با او و نحوه‌ی زندگی آزادانه‌ی آنها ، او را به این خانواده نزدیک کرده و تبدیل به یکی از آنها می‌کند. اما در این بین ، بروز حادثه‌ای تلخ و دردناک همه چیز را تغییر می‌دهد و…

لینک های دانلود

The Last Kingdom 

آخرین پادشاهی (The Last Kingdom) یک مجموعه پرطرفدار تلویزیونی تخیلی تاریخی بریتانیایی است که بر اساس مجموعه رمان‌های داستانی ساکسون اثر برنارد کورنول ساخته شده است. در سال ۲۰۱۵ در بی بی سی آمریکا، بی بی سی دو و بعداً در سال ۲۰۱۸ در نتفلیکس پخش شد. سریال آخرین پادشاهی (The Last Kingdom) عملا مجموعه ای اکشن ، درام ، تاریخی درباره ی شخصیت جنگجوی دلیری به نام اوترد است که درکودکی پدرش توسط دانمارکی ها و خانواده ال رنگنار کشته می شود اما رفته رفته جزئی از این خانواده می شود با بزرگ شدن اوترد او به دنبال رسیدن به حقش یعنی جایگاه فرمانروایی سرزمین ببنبرگ است که توسط عمویش غصب شده است.برای رسیدن به این هدف باید برای پادشاه آلفرد پادشاه انگلستان(انگلستان متحد به شکل امروز نبوده و رویای امپراتوری داشته) سوگند وفاداری بخورد و در این بین سختی های زیادی رو متحمل شود در ادامه با دانلود سریال آخرین پادشاهی بدون سانسور با ما همراه باشید. داستان فیلم آخرین پادشاهی مربوط به سال ۸۶۶ است، و با ورود ارتش بزرگ به بریتانیا در شرف بازتعریف رابطه بین وایکینگ ها و آنگلوساکسون ها است. پس از استقرار حکومت دانمارک در یورویک و شرق آنگلیا، سریال عمدتاً بر مقاومت پادشاهی در برابر تهاجمات مداوم وایکینگ ها به جنوب انگلستان متمرکز است. آخرین پادشاهی، یکی از جذاب ترین سریال های اکشن درام در سال های اخیر تلویزیون محسوب می شود

خلاصه داستان سریال آخرین پادشاهی

داستان کلی سریال آخرین پادشاهی در سال ۸۷۲ میلادی رخ می‌دهد و نشان می‌دهد که قبایل بیگانه مهاجم وایکینگ، با حمله گسترده به بریتانیا موفق به تصرف این سرزمین می‌گردند و تنها یکی از حاکمان آن دوران بریتانیا موفق به محافظت از قلمرو سرزمین خود دربرابر وایکینگ‌ها می‌شود و او کسی نیست جز «آلفرد بزرگ» که پادشاه سرزمینی در جنوب غربی بریتانیا بود و مقاومت او و تلاشش برای شکست اقوام مهاجم سرآغاز تشکیل انگلستان به‌عنوان یک کشور در درون جزیره بریتانیا می‌گردد. از طرف دیگر داستان این سریال روی شخصیتی به نام «اوترد از بِبِنبِرگ» می‌چرخد و اوترد که نقش اصلی فیلم است، که پسر یکی از لرد‌های انگلیسی بوده، وقتی در زمان کودکی‌اش وایکینگ‌ها حمله می‌کنند،و سرزمینش را زیر پای اسب های خود چپاول می کنند او را می‌دزدند و با خود به سرزمین‌هایشان می‌برند. در آنجا اوترد به فرزند خواندگی یکی از فرماندهان وایکینگ پذیرفته می‌شود و در همان سرزمین‌ها تفکرات کفرآمیز وایکینگ‌ها را می‌آموزد. وقتی اوترد بزرگ می‌شود، به امید پس گرفتن قلعه پدری‌اش ازعمویش، دوباره به انگلستان می‌آید. طی اتفاقاتی اوترد تصمیم می‌گیرد که با شاه آلفرد متحد شود و تا در عوض آلفرد هم به وقتش، به او در پس گرفتن قلعه اجدادی‌اش کمک کند.با دانلود سریال آخرین پادشاه بدون سانسور با ما همراه باشید.

نقد و برسی سریال آخرین پادشاه

قبل از شروع سریال آخرین پادشاهی، مخاطبین به‌خاطر سریال «وایکینگ‌ها» با حمله‌ها و هجوم این قوم به انگلستان آشنا شده بودند.و سریال وایکینگ ها زمینه داستانی این فیلم را در ذهن بیننده اماده کرده است البته ساخته‌های مربوط به حمله وایکینگ‌ها بسیار زیاد هستند، ولی سریال وایکینگ‌ها، به‌ خاطر فیلم نامه قوی واستفاده از بازیگران حرفه ای بازی‌های روان بازیگرانش توانست نظر مخاطبین را در چند سال اخیر نسبت به این موضوع، جلب کند. به خاطر همین هم وقتی سریال آخرین پادشاهی روی آنتن رفت، مخاطبین با پیش زمینه‌های ذهنی که از داستان‌های این ‌چنینی داشتند، سراغش رفتند و جذب داستانش شدند که بر خلاف سریال وایکینگ‌ها، این ‌بار قهرمان اصلی ماجرا یا همان اوترد، کودکی از نژاد ساکسون‌هاست که در بین وایکینگ‌ها بزرگ می‌شود. البته درون مایه هر دو سریال تقریبا یکی است و در هر دو، مخاطبین شاهد خونریزی، خشونت و غلبه زور و ظالم بر مظلومان هستند و در این بین، پادشاهان تنها به فکر منفعت و قدرت خود هستند، ولی در نهایت در داستان سریال آخرین پادشاهی، مخاطب می‌بیند که اوترد که از نژاد ساکسون‌هاست، ولی تفکرات مذهبی و دست و پاگیر مسیحی را قبول ندارد،او تعلیمات دینی را مانع تفکرات ازادی خواه خود می داند درهر میدانی نجات بخش است و حضورش در کنار پادشاهان به ظاهر مسیحی ساکسون، باعث قدرت آن‌ها می‌شود، گویی این شخصیت آمده تا بگوید، قدرت واقعی در اصالت نژاد و نفی خداوندی است که برای آفریده‌هایش قوانین دست و پاگیر وضع کرده است. در داستان سریال وایکینگ‌ها هم مخاطبین با چنین پیش فرضی رو‌به‌رو هستند منتها در آن داستان شخصیت «اتلستن» راهب اسیر در دست وایکینگ‌ها، این وظیفه را بر عهده‌دارد و نمادی از مذهب بدون شرعیات است و در نهایت هم طبق داستان من درآوردی این سریال، آلفرد کبیر که در آینده اولین قدم‌های مهم برای تشکیل انگلستان متحد را بر می‌دارد، در واقع پسر نامشروع چنین راهبی است.در ادامه با دانلود سریال آخرین پادشاد بدون سانسور همراه ما باشید.

 

نگاه سریال‌های این‌چنینی به موضوع مذهب و حذف شرعیات و اخلاق و هر چیزی که دست و پای قدرتمندان را در راستای اهداف شان بگیرد، قابل توجه است؛ مخصوصاً که در سریال آخرین پادشاهی، دیگر شخصیت‌های مذهبی هم اعمال و رفتار ناشی از آموزه‌های مذهبی ندارند و به نوعی همه در خدمت پادشاهان زمان‌شان هستند. در سریال آخرین پادشاهی، مخاطبین می‌بینند که وایکینگ‌ها به‌عنوان قومی‌خونریز، وقتی به قلمرو انگلیسی‌ها حمله می‌کنند، هر چند که پیروز ماجرا بوده‌اند، ولی حاکمان انگلیسی با سیاست‌های خود آن‌ها را در نهایت فریب می‌دهند و به قول‌هایشان به آن‌ها در هر زمانی که موقعیتش پیش آمده، خیانت کرده‌اند و به اصطلاح کاری که با شمشیر نتوانستند بکنند را با سیاست‌ها و دروغ‌هایشان عملی کردند.

در این داستان نشان داده می‌شود که سیاست همیشه در خدمت قدرت است و در این بین مهم نیست که مردم عادی چه بهایی بپردازند، در نهایت پیروزی نهایی پادشاهان مایه شادی رعیتی است که خداوند را به‌خاطر داشتن این پادشاهان شکر می‌کند.در ادامه یکی از فیلم های جذاب که می توانید با تماشای آن نهایت لذت را ببرید دانلود سریال اصیل ها در سریال آخرین پادشاهی مخاطبین میبینند، اوترد که با امید به پس گرفتن قلعه آبا واجدادی‌اش به انگلستان بر می‌گردد، هر بار در رسیدن به این هدف به نوعی شکست می‌خورد و هیچ کدام از پادشاهانی که به آن‌ها کمک کرده است، حاضر به حمایت از او نمی‌شوند، ولی با وجود تمام این بد قولی‌ها، در نهایت هم این اوترد است که با یاری دختر و پسر آلفرد، آرزو‌های او را در رسیدن به انگلستان متحد، روشن ‌تر از قبل می‌کند.اوترد در آخرین پادشاهی به نوعی نماینده اشراف‌زاده و سرباز همیشه جان بر کفی است که صرف نظر از اینکه چقدر به نفعش هست یا نه، همیشه در رکاب هم نژادان خود بوده و در نهایت هم همیشه به وایکینگ‌ها که در بین آن‌ها بزرگ شده، پشت می‌کند و‌ترجیح می‌دهد، در بین هم نژادان متمدن و با سیاست خود زندگی کند تا اینکه اِرلی باشد در میان وایکینگ‌ها. دانلود سریال آخرین پادشاهی می تواند یکی از بهترین گزینه های شما در انتخاب و تماشای فیلم های تاریخی باشد.

بازیگران سریال اخرین پادشاهی

الکساندر دریومن /اوترد پسررگنار: شخصیت قهرمان داستان است.او یک فرد بسیار دلیر و البته خانواده دوست است. اما ازدواج اول با مریدیت دختر خانواده اودای پیر بعد مرگ پسر نوزادشون به جدایی ختم می شود . بعد مدتی با زنی به نام گیزلا آشنا و عاشق هم می شوند. گیزلابرادری به نام گوترددارد که هم از اوترد میترسد هم به او حسادت می کند لذا با خیانت او را برده می کند و توسط کشیش بد تینتی به نام ایدرید به زور گیزلا و عموی اوترد که قصد کشتن او را دارد در شرف عقد شدن است و اوترد که با کمک برادر خوانده مهربانش رگنار نجات پیدا کرده او را می کشد و توسط پدر بیوکا با یکدیگر ازدواج می کنند. سه سال بعد یک دختر و یک پسر به دنیا می آورند ولی گیزلا در هنگام زایمان سوم می میرد و پسر دوم اوترد زنده می ماند. این اتفاق ضربه مهلکی به روحیه اوترد می زند و از آلفرد عصبانی است که از او می خواهد بعد مرگش سوگند وفاداری برای پسرش یاد کند

دیوید داوسن/ آلفرد پادشاه انگلستان: او شخصیت بسیار زیرک و باهوش دارد . در عین حال بسیار خود را مقید به مسیحیت می داند. به قول خودش خدا او را بیمار و رنجور آفریده.برای جرم خائن ها مداوم با خود کلنجار میرود که رفتار شایسته داشته باشد.او هم به اوترد اعتماد دارد هم ندارد میخواهد اوترد همیشه درکنارش باشد که نتواند خیانت کند همسرش ملکه و دیگران مداوم بدگویی اوترد را می کنند.

توبیاس سنتلمن / رگنارجوان پسر رگنار و برادر خوانده اوترد: او با بریدا ازدواج کرد ولی چون او نمی تواند بچه دار شود با زنی دیگر ازدواج می کند. بریدا دیوانه وار عاشق اوست. البته عشق نصفه و نیمه ای به اوترد هم دارد. با دسیسه  پسرخاله ی رگنار و خونین مو و البته به وسیله ی برادرزاده مجنون آلفرد ، هری مگ اینتر/ اسلولد برادر زاده آلفرد ، بی رحمانه در خواب کشته می شود. مدتی بعد اوترد در جنگ انتقام برادرش را از اسلولد می گیرد.

الیزا بوتورورس/السوید همسرآلفرد و ملکه انگلستان: علت اولیه کینه او از اوترد مبهم است. از همان ابندا از اوترد متنفر است و رفتار خجسته ای ندارد. به اوترد کافر، یاغی ، خائن می گوید. زمانی که خودش ، پسرش و پادشاه بعدی را باردار است و همسر اول اوترد هم باردار است بدگویی شوهر او را می کند.با این وجود  به شدت به شوهر و خانوادش علاقه و تعصب دارد و این نقطه ضعف بد بودن شخصیت او را تاحدودی می پوشاند.

توماس گابریلسون/گاتهارم: او پادشاه دانمارکی هاست. اقتدار زیادی دارد. آنها موفق میشوند وسکس(پاییتخت آلفرد ) را هم اشغال کنند ولی در جنگ مغلوب سربازان آلفرد و اوترد می شوند و مجبور به روی آوردن به یکتاپرستی می شود و نامش را تغییر می دهد. همین اتفاق باعث خشم دانمارکی های متعصب می شود و او را خائن می نماند که به اهداف و خدایان آنها خیانت کرده!

امیلی کاکس/بریدا – دوست دوران کودکی اوترد : او دوست بچگی اوترد است که مثل او به عنوان یک برده وارد خانواده  ال رگنا می شوند ولی رفته رفته جزئی از خانواده می شوند .او جنگنجوی خوبیست در عین حال قلب مهربانی دارد

هری مگ اینتر/ اسلولد- برادر زاده ی آلفرد و از قاتل رگنارجوان: برادرزاده ی پادشاه است مداوم ادعا میکند وارث برحق پادشاهیست که عمویش مقامش را از او به زور گرفته است. این در حالیست که پدرش خود بر اثر بی عرضگی های پسرش مقام را به برادرش داده بود. هیچ کسی او را جدی نمی گیرد و  تحقیرش میکنند رفته رفته از لاک خود بیرون می آید . ابتدا برادر اوترد رو میکشد سپس به سراغ آلفرد میرود و بدگویی اوترد رو میکند. آلفرد که باهوش است به او اعتنا نمی کند و به خاطر بودن در کنار دانمارکی ها و خیانت یک چشم او را کور میکند. مدتی بعد در جنگ با التماس از اوترد میخواهد که او را نکشد که فایده ای ندارد. یکی دیگر از فیلم های پیشنهادی ما برای شمادر دانلود سریال خارجی سریال آخرین پادشاه است که می تواند برای شما لحظات سرگرم کننده فراهم کند.

سایمون کانز/ اودا پیر: از نزدیکان پادشاه است. زمانی که پسرش اودای جوان خیانت می کند مجبور می شود برای حفظ جان خودش و رفتار بدتر نکردن پادشاه با پسرش ، پسرش را با چاقو بکشد . مدتی بعد در سر اتفاقاتی او هم خیانت می کند و کشته می شود.

ایان هارت / پدر بیوکا او بسیار خوش قلب و مهربان است. از کودکی با اوترد اُنس داشته به آلفرد وفادار است و سعی میکند اوترد را سر به راه نگه دارد. از نظر او اوترد باید همیشه درخدمت انگلستان باشد . مدتی بعد او با خواهرخوانده ی زجرکشیده ی اوترد “جولیا ویگ/تریا – خواهر رگنار و خواهرخوانده ی اوترد” ازدواج می کند که توسط اسفن یک چشم ربوده شده و آزار جنسی دیده است.در ادامه با دانلود سریال آخرین پادشاه بدون سانسور با ما همراه باشید.

ایان هارت / پدر بیوکا: او بسیار خوش قلب و مهربان است. از کودکی با اوترد اُنس داشته  به آلفرد وفادار است و سعی می کند اوترد را سر به راه نگه دارد. از نظر او اوترد باید همیشه درخدمت انگلستان باشد . مدتی بعد او با خواهرخوانده زجرکشیده  اوترد “جولیا ویگ/تریا خواهر رگنار و خواهرخوانده ی اوترد” ازدواج می کند که توسط اسفن یک چشم ربوده شده و آزار جنسی دیده است.

آرناس فراگونیس/ سیتفیرید جنگجوی اوترد: پسر بی ارزش کیارتان از مادری برده است . او از یاران اوترد است که با یک دانمارکی ازدواج کرده و صاحب پسری می شود. در ادامه برای فریب دشمن به ظاهر اوترد خیانت می کند.

میلی بردی/اتلفلد- دختر پادشاه آلفرد و همسر حاکم مرسیا: او به اوترد علاقه دارد و از شوهر زورگویش حاکم مرسیا متنفر است زیرا بسیار بدرفتار و خشن است.او در تاریخ به زنی جنگجو و دلیر در جنگ ها شهره است که بعد مرگ شوهرش دیگر ازدواج نکرده و دلیل آن این بوده دیگه نمی خواسته زیر بار شوهری باشد که او را اذیت کند . بعد مرگش تنها دخترش جانشین او می شود که این هم دوامی ندارد و توسط داییش ادوارد پادشاه بعدی از جایگاهش خلع می شود.

توبی ریگبو/اترلد حاکم مرسیا: او ظاهر و رفتاری دروغین دارد. دیگران ابتدا فکرمی کنند یک مسیحی معتقد و خوش تیپ است عده ای هم خیلی زود میفهمن که او از بالا دیگران رو می بیند و خودخواه است. درست است او بسیار خودخواه، بدرفتار ، خشن، جاه طلب ،بی ادب و است. با همسرش بدرفتاری می کند. حتی قصد کشتن همسرش ، خانواده او و گرفتن وسکس را می کند که موفق نمی شود.در ادامه با دانلود سریال آخرین پادشاه با ما همراه باشید تماشای این فیلم می تواند یکی از بهترین تجربیات شما در تماشای فیلم تاریخی باشد.

کلام اخر 

اخرین پادشاهی (به انگلیسی : The Last Kingdom ) یک مجموعه تلویزیونی تخیلی تاریخی بریتانیایی است که بر اساس مجموعه رمان‌های «داستان‌های ساکسون» اثر برنارد کورنول ساخته شده است. این سریال توسط استیون بوچارد برای تلویزیون ساخته شد و اولین بار در سال 2015 پخش شده است. در خلاصه داستان آمده در حالی که آلفرد کبیر از پادشاهی خود در برابر مهاجمان شمال دفاع می کند، اوترد که یک ساکسون به دنیا آمده اما توسط وایکینگ ها بزرگ شده است، به دنبال ادعای حق مادری اجدادی خود است.یکی دیگر از فیلم های جذاب که می توانید با دانلود آن لحظات خوشی را سپری کنید دانلود سریال وایکینگز است.این فیلم با داستان جذابش شما را سرگرم کند.

 

محتوا بازبینی شده و مناسب تماشا با خانواده می باشد

 1. محمد مهدی گفت:

  امیدوارم سانسور نباشه

 2. علیرضا گفت:

  من میخوام دانلود کنم میزنم روش بعد چند دقیقه ارور میده حل بشه لطفا

  1. AdminNiki گفت:

   سلام و وقت بخیر…ممنون از اطلاع رسانیتون …به زودی اصلاح خواهد شد.

 3. mani گفت:

  درود و خسته نباشید،
  لطفا فصل پنجم رو تو سایت قرار بدین.
  زیاد منتظرمون نذارید،
  با تشکر.

 4. بهنام گفت:

  سلام، من دانلود کردم ولی زیر نویس فارسی نداره

  1. AdminNiki گفت:

   سلام و وقت بخیر…ممنون از اطلاع رسانیتون …به زودی اصلاح خواهد شد.

 5. فاطمه گفت:

  سلام چرا فصل 3و 4 ک دانلود میشه موقع پخش میزنه امکان پخش وجود ندارد!!!
  مشکل چیه؟؟؟

  1. AdminNiki گفت:

   سلام و وقت بخیر…ممنون از اطلاع رسانیتون …به زودی اصلاح خواهد شد.

 6. فاطمه گفت:

  فصل 3.4 چرا وقتی دانلود میشه میزنه خطای پخش مشکل چیه؟؟؟
  از جای دیگم نمیشه دان کرد!

  1. AdminNiki گفت:

   سلام و وقت بخیر…ممنون از اطلاع رسانیتون …به زودی اصلاح خواهد شد.

 7. حسن گفت:

  خوب

 8. فرهاد گفت:

  سلام لطفا فصل پنجم با زیرنویس فارسی لطف کنید در سایت خوبتون آپلود کنید که دارم میمیریم از ذوق بیش از حد 😅

 9. علی گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون میشه بفرمایید فصل 5 کی میااد؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. علی گفت:

  سلام. لطفا فصل5 رو بزارین قبل اینکه برای این سریال خودکشی کنم.خخخخخ
  بی صبرانه منتظر فصل 5 the last kingdom هستم
  پارت دوم فصل5 مانی هیست هم به زودی منتشر میشه

 11. مهدی گفت:

  سلام
  لطفا فصل پنجم رو بار گذاری بفرمایین

 12. Re گفت:

  سلام سایتتون خوبه ممنون ولی فصل سوم مشکل داره با پلیرهای مختلف هم امتحان شد اما یا زیرنویس نداره یا اهسته میره یا تصویر بالا نمیاد

  1. AdminNiki گفت:

   سلام و وقت بخیر…ممنون از اطلاع رسانیتون …به زودی اصلاح خواهد شد.

 13. میلاد گفت:

  فصل 5 کی میاد

 14. حمید رضا گفت:

  سلام لطفا فصل 5 را قرار دهید

 15. سمانه گفت:

  فصل پنجمممممممممممممممممممممممممممممم لطفا

 16. علی گفت:

  ضمن تشکر اززحمات ممنون خواهیم شد لطفا فصل 5 نیز بارگزاری فرمایند.با تشکر

 17. یونس گفت:

  سلام خسته نباشید لطفا فصل پنج رو قرار بدید

 18. حسین گفت:

  فصل ۵ لطفا بذارید🙏

 19. رامین گفت:

  فصل 5کی میاد

 20. مریم گفت:

  ممنون از سایتتون میشه فصل پنجم را هم بزارید

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز.باتشکر از شما.حتما در برنامه سایت قرار خواهد گرفت

 21. ارمان گفت:

  فصل ۵ چی؟

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز.فصل 5 سریال آخرین پادشاهی در برنامه ی سایت نیکی دیلی قرارداده شده.سعی خواهد شد که در کوتاه ترین زمان روی سایت بارگذاری شود

 22. Ali گفت:

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  فصل ۵ چه وقت منتشر میشه؟

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز.متاسفانه بارگذاری فصل 5 تا کنون در برنامه ی سایت نبوده اما با مدیریت سایت در این خصوص حتما صحبت خواهد شد تا بتوانیم رضایت شما مخاطبین گرامی را جلب کنیم

 23. طاها گفت:

  چرا از فصل ۳ به بعد ویدئو پشتیبانی نمیشه؟مال من فقط صدا میاره با هر برنامه ای که میرم… لطفا زودتر درست کنید

 24. علی گفت:

  عالیه ولی کاش فصل دوم ۷۲۰ بود چون حجم خیلی می‌ره بالا و همینطور خیلی ممنون از سایت خوبتون

 25. Talkback گفت:

  سلام،فصل دوم اخه فقط کیفیت 1080،فصل اولم فقط 720

 26. حقیقت گفت:

  فصل‌۳‌راحت‌دانلود‌شد‌ولی‌تو‌پخش‌مثل‌این‌مثلا ‌تیک‌داره‌وروان‌پخش‌نمیشه‌و‌کود‌بردار‌هم‌فقط‌روی‌sw‌ثابت‌فصل‌۳‌قسمت‌۲‌زیر‌نویس‌ندارهمرسی‌‌من‌اولین‌بار‌نظر‌میدم‌.

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز ممنون از ثبت نظر شما در نیکی دیلی.لطفا با پلیرهای مختلف امتحان بفرمایید

 27. ali_raismir گفت:

  سلام.سانسور شده؟

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز.سریال آخرین پادشاهی بصورت کامل می باشد

   1. Why گفت:

    بهترین سریالیه که تو عمرم دیدم

 28. matti گفت:

  زیرنویس بدون مشکل نشان میداد فقط کلمات جابه جا بود

 29. matti گفت:

  واقعا ممنوووون عالی بود قسمت های بعدی هم لطف کنید قرار دهید خیلی خیلی ممنونیم بابت زحماتتون 🌸♥️🌸♥️🌸

  1. Admin-NiKi گفت:

   دوست عزیز ممنون از نظر و انرژی مثبت شما.حتما با مدیریت نیکی دیلی مطرح خواهد شد.

 30. Melo گفت:

  چرا کیفیت ۷۲۰ و ۴۸۰ برای فصل دوم وجود نداره؟😔😔

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام.با عرض معذرت دوست عزیز حتما در برنامه قرار خواهد گرفت

 31. Melo گفت:

  لطفاً کیفیت 480p هم قرار دهید

 32. Ali ramezani گفت:

  سلام
  ۴بار برای دانلود قسمت ۴ از فصل اول آخرین پادشاهی اقدام کردم متاسفانه هر بار بعد از کم کردن ۳۵۰ مگ اینترنت یکدفعه ادامه دانلود قطع میشد
  امیدوارم حلال باشه براتون

 33. mtti گفت:

  به نظرم🤣آقا یه سانسور خیلی ریز اگه صحنه ای داره بکنید در حد ۳ثانیه صحنه نه بیشتر

 34. پارسا گفت:

  قسمت 20 در کدام فصل است

 35. امیر گفت:

  با تشکر از شما بابت دانلود راحت سریال

 36. ben گفت:

  لینکا خرابه

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز.با تشکر از شکیبایی شما،متاسفانه به علت مشکل فنی لینک های دانلود کار نمیکنند که تیم فنی درحال بررسی و رفع ایراد هستند.در اسرع وقت رفع ایراد خواهد شد

  2. Admin-NiKi گفت:

   دوست عزیز لینک های دانلود سریال آخرین پادشاهی رفع ایراد شدند.لطفا دانلود بفرمایید و از تماشای سریال لذت ببرید

 37. امین مهر گفت:

  سلام برای دانلود گزینه بازگشت به ایمنی چطور برطرف میشه

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز لینک های دانلود دچار ایراد فنی شده بودندکه رفع ایراد شدند.میتونید سریال آخرین پادشاهی را دانلود فرمایید.

 38. امین گفت:

  سلام برای دانلود که اقدام میکنم گزینه بازگشت به محیط ایمن میاد برای رفع این مشکل چکار کنم

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز.با تشکر از شکیبایی شما،متاسفانه به علت مشکل فنی لینک های دانلود کار نمیکنند که تیم فنی درحال بررسی و رفع ایراد هستند.در اسرع وقت رفع ایراد خواهد شد

  2. Admin-NiKi گفت:

   سلام.دوست عزیز لینک های دانلود رفع ایراد شدند.میتوانید سریال را دانلود بفرمایید.دانلود سریال آخرین پادشاهی

 39. Ali گفت:

  سلام از امروز صبح سریال آخرین پادشاهی دانلود نمیشه .
  ممنون که پیگیری میکنین.

 40. Sahel گفت:

  سانسور شدس یا نه ؟

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام.دوست عزیز سریال بدون حذفیات است

 41. فرامرز گفت:

  سانسور شدست؟

  1. Admin-NiKi گفت:

   دوست عزیز سریال بصورت کامل می باشد

 42. علیرضا گفت:

  سلام لینک های دانلود بدون سانسوره ؟

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام دوست عزیز فیلم آخرین پادشاهی بدون حذفیات می باشد

 43. سلمان گفت:

  لینک دانلود مشکل داره
  دانلود نمیشه

  1. Admin-NiKi گفت:

   لینک های دانلود اصلاح شد دوست عزیز.میتونید سریال آخرین پادشاهی رو دانلود کنید

 44. علی گفت:

  سانسور شده نیست که ؟

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام.دوست عزیز سریال آخرین پادشاهی بصورت کامل می باشد

 45. آرمان اکبری گفت:

  چرا کیفیت ۷۲۰ و ۴۸۰ برای فصل دوم وجود نداره؟

 46. سجاد گفت:

  سپاسگذارم👍

 47. مهران گفت:

  دمتون گرم انصافا
  سایتتون عالیه

 48. Arian گفت:

  لینک فصل سوم قسمت ۷ مشکل داره
  ممنون بازم

  1. Admin-NiKi گفت:

   سلام.لینک فصل 3 قسمت 7 سریال آخرین پادشاهی اصلاح شد دوست عزیز

 49. Amirhosein گفت:

  سلاام..سریال سانسور شدس؟؟

  1. Why گفت:

   بهترین سریالیه که تو عمرم دیدم

 50. marjan گفت:

  سلام ممنون واس سایت خوبتون
  من بدون هیچ مشکلی دانلود کردم بازم مرسی

 51. مریم گفت:

  پس چرا زیر نویس نداره؟

  1. Admin-NiKi گفت:

   دوست عزیز با پلیر های متفاوت امتحان بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *